Trudne Pytania

 P1060298

Tutaj znajdziesz pytania, jakie zadają mi klientki, które nie są pewne i potrzebują wiedzy nt. naszej wspołpracy. 

1.Co to jest coaching kryzysowy i jak pomagę klientce po rozstaniu? 

Po rozstaniu w wyniku doświadczania kryzysu klientka ma zablokowany dostęp do  niezbędnych zasobów, które pozwoliłyby jej poradzić sobie z sytuacją. Coaching kryzysowy jest krótkoterminową formą wsparcia i pomocy klientce, której na przeszkodzie, do osiągania i wykorzystywania najwyższego osobistego i zawodowego potencjału, stoi przeżywany po rozstaniu, rozwodzie kryzys .

2. Dlaczego mam wybrać pracę z Tobą Anno Gumińska?

Współpraca ze mną w ramach coachingu kryzysowego, life coachingu, coachingu prowokatywnego i filozofii Gestalt ma na celu skuteczne i konkretne przepracowanie kryzysu po rozstaniu. Każda z nas, kobiet, które przeżyły rozstanie staje się silniejsza.  Kryzys po rozstaniu składa się z faz przejściowych, stających się kamieniem milowym w osobowym rozwoju kobiety. Przepracowany kryzys  jest szansą do wykorzystania nowej siły w kierunku realizacji marzeń.  Pracuję i pomagam kobietom ukierunkować nową siłę, aby jeszcze bardziej cieszyły się karierą i życiem zawodowym. A z nią bliscy i ci, za których jest odpowiedzialna. Aby zrealizowała marzenia, za którymi tęskni jej serce.

3. Za drogo.

Decydując się na współpracę ze mną – decydujesz się na konkretne i skuteczne pójście do przodu po rozstaniu. Decydujesz się być Szczęśliwa. Nasza współpraca jest krótkoterminową formą pomocy. Celem mojej pracy jest pełne zadowolenie klientki. Rozpoczynając ze mną współpracę każda klientka jest pewna, że staje się dla mnie najważniejszą osobą.  Priorytetem w mojej pracy jest realizacja Twojego osobistego planu. Aby móc w pełni zaangażować się, skupić uwagę na potrzebach i dążeniach klientki potrzebuję czasu.  Zmieniając cenę mogłabym mieć więcej klientek, ale też musiałabym zmienić jakość i wartość swojej pomocy. A to nie byłoby korzyścią dla żadnej klientki.

4. Nie wiem czy jest mi to w sumie potrzebne.

Z doświadczenia wiem, że nie każdemu mogę pomóc.  Pomagam kobietom, które chcą i decydują się  na skuteczną realizację  swojego marzenia.  Jeśli jesteś szczęśliwa po kryzysie, rozstaniu to cieszę się razem z Tobą. Ale gdy  tęsknisz za tym, co bezpowrotnie odchodzi obok lub czego sama unikasz, bo tak się tego boisz – masz szanse i możliwości zmienić to. I stać się szczęśliwa. Co zmieni się w Twoim życiu kiedy będziesz szczęśliwa?

5. A co jeśli mi nie pomożesz.

Nie każdemu mogę pomóc. Ale jeśli chcesz zmiany swojego życia na lepsze, to ja jestem z Tobą ze wszystkich sił i z całego swojego serca. Służę Ci swoim doświadczeniem zawodowym i osobistym.  Najważniejsze jest, żebyś Ty chciała. Resztę pozostaw mi.

6. Skąd mam wiedzieć czy nie jesteś kolejnym naciągaczem?

Mam za sobą setki sesji z klientkami i ich indywidualnych procesów. A także warsztatów, spotkań, kursów i szkoleń. Sprawdź moje referencje. Każda z moich klientek otrzymała ode mnie skuteczne wsparcie, które wpłynęło na jej życie osobiste, zawodowe i zdrowie. Jestem członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego. Pracuję zgodnie z postanowieniami Kodeksu Etyki i ze standardami International Coach Federation – ICF – międzynarodowej organizacji coachingowej, reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów. Wszystkie dokumenty, certyfikaty, dyplomy potwierdzające moje wykształcenie w tym kierunku znajdziesz na stronie www.annaguminska.pl

7. Ja tam nie chcę żadnej terapii.

Współpraca ze mną nie jest terapią. W przeciwieństwie do pracy psychologa i psychoterapeuty praca ze mną skupia się na Twoich zasobach i potencjale. Podstawą naszej pracy jest Twoja przyszłość. Korzystam ze zdobytej, specjalistycznej wiedzy, którą sprawdziłam i przetestowałam na sobie samej. Poprzez wspólną pracę, obiektywną i głęboką analizę, autorefleksyjne pytania, u klientki wzrasta samoświadomość własnych możliwości, hamulców, dokonanych wyborów i konsekwencji. Zmienia się pryzmat spojrzenia i perspektywa a z tym uwidaczniają się nowe szanse i możliwości w każdej sferze życia klientki.

8. Miałam już szkolenia z coachem.

Cieszę się, że korzystasz ze wszystkich rozwiązań wspomagających Twój rozwój. Nasz rozwój osobowy wpływa na wszystkie aspekty życia. W trakcie szkoleń  byłaś jednak jedną z wielu uczestniczek. Natomiast współpraca ze mną jest zindywidualizowaną formą pomocy w Twoich osobistych problemach. Dodatkowo cała nasza współpraca objęta jest dyskrecją. Ze mną możesz być sobą, bez ułudy i maski, w pełnym zaufaniu. Kieruję się uczciwością, otwartością i dobrem drugiego człowieka. Pracuję i rozmawiam o trudnych i bardzo trudnych tematach, po to aby dotrzeć do sedna Twojego problemu, z którym borykasz się. Który ciąży Ci i nie jest łatwo o nim mówić nawet z bliskimi. Od Ciebie będę oczekiwała Twojego zaangażowania i wzięcia odpowiedzialności za swoje dobre życie.

9. Tyle kobiet radzi sobie jakoś po rozstaniu. To i ja sobie poradzę.

Zgadzam się z Tobą. Wiele kobiet a nawet całe mnóstwo radzi sobie jakoś, same w kryzysach, po rozstaniach i rozwodach. Z dziećmi, bez dzieci. Z wsparciem bliskich lub samotnie. Ty też możesz ten kryzys, rozstanie i czas przeżyć i sobie sama poradzić.

Tylko dlaczego masz cierpieć wiele długich lat? Po co masz stracić część życia, którego nikt nigdy Ci nie odda. Czemu masz czekać na to, aby tęsknota, żal zniknęły razem z kolejnymi latami. Kiedy będziesz mogła cieszyć się życiem osobistym, swoją kobiecością i poczuciem własnej wartości? Kiedy będziesz mogła powiedzieć, że tak, jak wiele innych kobiet, które same sobie poradziły też przeżyłaś i sobie sama poradziłaś? Znasz tą datę?

10. Jak wygląda sesja na skype? Udaje się taka sesja, kiedy widzimy się na komputerze?

Sesja na skype odbywa się w dogodnym, bezpiecznym dla Ciebie miejscu, które sama wybierasz. Nie ponosisz kosztów transportu, bo odległość nie jest w tym przypadku dla nas istotna. Ustalamy wspólnie czas, tak aby nie poniosło uszczerbku Twoje życie zawodowe i osobiste.  Może to być poranna lub późno wieczorowa godzina sesji.

W czasie sesji na skype, tak samo jak na sesji w gabinecie – skupiamy się tylko na Tobie. Najważniejszy jest Twój cel, problem i sposoby rozwiązania go.  I w gabinecie i na skype jestem przede wszystkim dla Ciebie.

11. Nie mam siły po rozstaniu, to skąd mam ją wziąć aby pójść dalej?

Jeśli jesteś świeżo po rozstaniu, to jest normalne, że nie masz siły i energii. Ma na to wpływ praca kobiecego mózgu i głebokiego układu limbicznego (Zapraszam do mojego Skarbca, gdzie znajdziesz artykuły nt.)

Jestem Pierwszym Coachem Kryzysowym, przygotowanym na pracę z kobietą w kryzysie po rozstaniu. Pomogę Ci w tym, abyś bezpiecznie dla siebie – bez pogłębiania kryzysu, bez uszczerbku na zdrowiu odbudowała siebie (bez doświadczania chorób i wejścia w depresję). Powiem, pokażę i nauczę Ciebie, co zrobić, aby odzyskać równowagę i kontrolę nad swoim życiem. Konkretnie i skutecznie. Bez straty lat życia. A następnie swoją energię przekierujesz na urzeczywistnienie jeszcze lepszego życia osobistego i zawodowego. Z doświadczenia zawodowego i osobistego wiem, że kryzys może być trampoliną do Twojego szczęścia.

Chcesz zadać pytanie, którego tutaj nie widzisz – jestem do Twojej dyspozycji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Paste your AdWords Remarketing code here