Pytania budujące kapitał szczęścia.  

               Poznaj techniki skutecznej komunikacji.

 

        WARSZTATY NA TRAWIE. 

Zapraszam :  16.07.2015 Pola Mokotowskie godzina 18.00-21.00

 

Chcesz wzmocnić relację z drugim człowiekiem? Chcesz dowiedzieć się i zrozumieć o co tak naprawdę mu chodzi ? Pragniesz poznać metody budowania więzi międzyludzkich?

Zapraszam Ciebie na WARSZTATY NA TRAWIE, na których doświadczysz narzędzi i sposobów zadawania pytań opartych na wiedzy coachingowej.

Dostaniesz również fachową wiedzę, jak zdobywać informację, pobudzać kreatywne myślenie, skłaniać do przyjęcia innej perspektywy, zachęcać do wiary w siebie i mobilizować do działania swojego rozmówcę. Poznasz techniki skutecznej komunikacji z drugim człowiekiem w stosowaniu pytań, na które każdy będzie chciał Ci odpowiedzieć.

A to wszystko, kiedy miejski gwar opadnie i ptaki śpiewają głośniej a Ty spokojna po całym dniu będziesz mogła skupić się na sobie i poznawaniu nowego.

UWAGA!
Chcę, abyś czuła się na warsztatach dobrze, dlatego liczba miejsc jest ograniczona tylko do 10 osób.

ZAPISY :

Na Twoje pytania dotyczące warsztatów otrzymasz odpowiedź pod numerem telefonu

503 998 701.

MIEJSCE

Pola Mokotowskie. Spotykamy się pod Pomnikiem Lotników a potem będziemy delektować się zapachem trawy i dotykiem miękkiego koca z ciekawą wiedzą w tle.

TERMIN
16.07.2015, w godzinach 18:00-21:00

OFERTA
Decyduje kolejność zgłoszeń .
Zapisy do dnia 15.07.2015.

Do zobaczenia.

 

POZNAJ TRENERA

Anna Gumińska, coach SZCZĘŚLIWEJ po przejściach .Ukończyłam studia podyplomowe w Collegium Civitas a moja specjalizacja potwierdzona jest również dużym doświadczeniem życiowym. Z wyboru jestem również trenerem umiejętności miękkich. Pracuję z trudnymi i bardzo trudnymi tematami. Poprzez działania w wolontariacie mam długoletnie doświadczenie w pracy z kobietami i mężczyznami przewlekle chorymi i w kryzysowej sytuacji życiowej. Jestem aktywnym członkiem Vistula ToastMasters. Na bieżąco uczestniczę w warsztatach, konferencjach i seminariach, które ukierunkowują mnie do pracy z osobami dorosłymi i ich problemami i przemianami życiowymi.

Być może jestem jednym z dziesiątek coachów. Dlatego staram się bardziej.