O mnie

P1050453Nazywam się Anna Gumińska  

♦  Pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychotraumatologicznego w ramach ukończonego szkolenia coaching kryzysowy i uzyskanego certyfikatu na Akademii Coachingu Kryzysowego stałam się Coachem kryzysowym.

♦     Jestem certyfikowanym Life Coachem z dyplomem ukończonych studiów w Collegium Civitas na kierunku Life Coaching Start up.

♦    Ukończyłam 100 godzinny trening approved Coach Specifig Training Hours International Coach Federation na kierunku Select your way.

♦ W toku indywidualnej pracy i konsultacji w 74 godzinach kursu trenerskiego uzyskałam Certyfikat, potwierdzający spełnienie 5 poziomów Europejskich Ram Kwalifikacji zgodnie z zaleceniem Parlamentu Europejskiego i Rady i standardami kwalifikacji zawodowych wg. Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej stałam się Trenerem, Edukatorem i Wykładowcą na kursach.

♦    Jestem członkiem Rady Nadzorczej Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

♦    Jestem członkiem Vistula ToastMasters.

♦  W swojej pracy bazuję również na  coachingu prowokatywnym przeplatając go nurtem life coachingu.

♦  Korzystam z mocy storytellingu, case study i przekraczania schematów poprzez korzystanie z elementów improwizacji.

♦  Na bieżąco uczestniczę w warsztatach, spotkaniach, wykładach, konferencjach i seminariach, które pomagają mi w dalszym rozwoju i efektywniejszej mojej pracy z osobami dorosłymi, ich problemami, skomplikowanymi związkami i przemianami życiowymi.

♦    Specjalizuję się w skutecznej pomocy osobom, które chcą Zacząć Od Nowa! 

Dlaczego pomagam.

Dekadę temu przeżyłam bardzo trudne rozstanie. Potem doświadczyłam długiego, samotnego rodzicielstwa, ciężkich chorób dziecka. Wieczna samotność, brak wsparcia bliskich i przyjaciół. Moje rozstanie, a za nim kolejne kryzysy przełożyły się na moje życie zawodowe, osobiste i moje zdrowie.

Czy mam szansę zacząć wszystko od nowa? Bez pomyłek, lęków i bólu? Bez straty lat życia. Zacząć od nowa skutecznie. Te męczące pytania nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Pojawiły się kolejne lawiny w moim życiu. Na swojej drodze spotkałam : depresję, mobbing, ciężką chorobę swoją a potem dziecka. Dobijała mnie samotność, problemy i codzienna bezradność. Długo szukałam specjalisty, lekarza, który poradził i pomógł mógł by mi wyjść z tego stanu. Ale nie znalazłam.  Tęskniłam za tym, aby być tak zwyczajnie, po ludzku szczęśliwa. Nie chciałam tkwić w takim stanie latami.

Zaczynam Od Nowa!

Chciałam odzyskać siebie, cel, życie i swoje szczęście! 

Jako koordynator wolontariuszy i wolontariusz w Instytucie Hematologii i Onkologii, w Centrum Praw Kobiet, w Domu Pomocy Społecznej „Leśny” nauczyłam się, że człowiek potrafi docenić siebie, swoje życie często dopiero w trudnych dla siebie chwilach. Lata działania w wolontariacie podarowały mi olbrzymie doświadczenie w pracy z osobami w samotności, w ich trudnych i kryzysowych sytuacjach życiowych.

To wtedy obiecałam sobie samej, że pomogę innym. 

Postanowiłam, że zrobię wszystko, aby nauczyć się pomagać osobom w wyjściu z ich problemów i trudności.  Wiedziałam, że dzięki swoim trudnym doświadczeniom potrafię pomóc innym, aby mogli zacząć od nowa swoje jeszcze lepsze życie. Szybciej, skutecznie i bezpiecznie.

Dziś moje wykształcenie wynika z mojego życiowego planu i własnych doświadczeń.

Widzę po setkach swoich klientek i klientów skuteczność mojej pomocy. Wiem, że to co robię jest naprawdę dobre. Wierzę, że ludzie z moją pomocą docierają do swojego szczęśliwego miejsca i realizują marzenia dotąd ukryte. Kiedy tą energię, którą tracą na chowanie się przed szansami, możliwościami przenoszą na odważną realizację własnych pragnień.

Dzięki moim doświadczeniom, kryzysom i wiedzy skutecznie pomagam Zacząć Od Nowa!

Sprawdź moje Referencje

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Paste your AdWords Remarketing code here