Czy jest druga szansa …

Czy jest druga szansa po rozwodzie? Jesteś kobietą w trakcie rozstania, po rozstaniu, rozwodzie lub zastanawiasz się nad tą trudną decyzją…

I zastanawiasz się : rozstanie, rozwód –  to na pewno dobra decyzja? A czasami zadajesz sobie pytanie: dla kogo i po co to wszystko?
Dlaczego jest mi tak trudno? Czy będę już zawsze sama? I co dalej?
Czy mam prawo tęsknić za takim i tym człowiekiem, z którym spędziłam parę miesięcy albo nawet lat? Czy faktycznie to największy błąd mojego życia? Może teraz umrę sama, jak palec? Co mnie czeka?

Starasz się o tym zapomnieć, ale to bardzo trudne. Myśl o tym, że masz rozstanie za sobą uspokaja, ale strach pozostał. Boisz się. Chciałabyś mieć kolejną szansę. Chociaż tak naprawdę nie boisz się spróbować jeszcze raz. Boisz się cierpieć z tego samego powodu. Nie chciałabyś zostać z tym sama.
…To trudny temat.

Chcesz wiedzieć, jak widzą to inne kobiety, podobne do Ciebie? Co czują i co myślą na temat rozstań i samotności? Czy są silne? Czy są słabe?
Jak sobie radzą z codziennością? Z brakiem w sercu?
Czy potrafią: czuć, kochać i bawić się? Czy pragną?
A Ty? Czy chciałabyś czuć się szczęśliwa znowu?

Proponuję Ci 3 godziny spotkania fachowej wiedzy i doświadczenia z tematami związanymi z samotnością, rozstaniem i rozwodem, które mogą stać się nawiązaniem do rozpoczęcia indywidualnej pracy coachingowej. W atmosferze pełnego zaufania i spokojnego bezpieczeństwa. Na zobaczenie siebie bez ułudy i maski. Na poznanie siebie od tej strony, której nie dostrzegamy, a która potrzebuje zobaczenia, wyrażenia i docenienia. Na poznanie odpowiedzi na pytania które boisz się zadać samej sobie : czy ktoś mnie pokocha, czy ja pokocham jego, czy będę czuć się bezpiecznie, czy ktoś mnie zrozumie, czy ja zrozumiem siebie?

Jeśli pragniesz zmierzyć się i poczuć zadowolenie, spełnienie i ekscytację w swoim życiu z drugą szansą to wybierz się razem z nami w tą niezwykłą podróż, której miejscem docelowym jesteś TY. Szczęśliwa, spokojna w sercu i na duszy, bezpieczna.

Pozwól sobie na to.

Podczas warsztatów:
– przyjrzysz się emocjom i temu jak je rozumieć i przeżywać,
– poznasz część swoich przekonań i tego jak one kształtują Twoje wybory życiowe,
– odkryjesz swoje potrzeby i granice, rozwiniesz kontakt ze swoją intuicją,
– zadasz sobie dużo pytań i znajdziesz na nie odpowiedzi,
– poczujesz wiarę w siebie i swoje możliwości,
– doświadczysz różnych form kontaktu z kobietami podobnymi do Ciebie,
– skoncentrujesz się na swoich pragnieniach i marzeniach,
– poczujesz i doświadczysz naprawdę siebie samej

UWAGA!
Chcę, abyś czuła się na warsztatach dobrze, dlatego liczba miejsc jest ograniczona tylko do 12 osób.

Możesz skorzystać z warsztatów opłacając je już dziś w przedsprzedaży – jedyne 23 zł lub na miejscu – 30 zł (jeśli będą wolne miejsca).

Masz pytania do prowadzącej? Zapraszam pod numer telefonu: 503 998 701

W dniu warsztatów 17 września 2015 od 18.00 na uczestniczki czeka bonus od Prowadzącej.
ZAPISY tylko przez evanea.

POSTY