Jak się zakochać? Skutecznie, szczerze i szybko.

Zanim zaczniesz czytać dalej, chcę powiedzieć Ci, ze negatywny wpływ postrzegania seksu w naszej kulturze oraz sposób, w jaki wykorzystuje się i uprzedmiotawia nas kobiety i mężczyzn wpływa na nas same. Żadna z nas, kobieta 40 + nie wygląda jak symbol seksu prosto z reklam. Większość z nasz nie akceptuje i nie kocha swojego ciała. Często miało i ma to wpływ na poczucie naszej własnej wartości. Szukamy bezwarunkowej miłości i akceptacji, a także zmysłowej przyjemności. Większość z nas pragnie to wszystko znaleźć w jednym, ukochanym mężczyźnie. Większość z nas nigdy nie nauczyło się być dobrymi kochankami. Większość z nas chce wiedzieć, jak zadowolić partnera i zrobić to dobrze. Tkwienie w zranieniu, obarczanie winą mężczyzn, kobiet, rodziny, siebie czy kultury w niczym nie pomoże Ci. Jeśli chcesz cieszyć się bliskością, seksem i czerpać z niego przyjemność, która jest naszym wrodzonym prawem, musisz zacząć od siebie samej.

Właśnie teraz. Zmieniając siebie i swój stosunek do seksualności, wpływasz na zmianę doświadczania relacji seksualnych. Kobieta dojrzała, która na siebie zarabia i potrafi się utrzymać – bez mężczyzny – jest zwykle w o wiele lepszej pozycji, jeśli chodzi o odzyskiwanie seksualności, od kobiety, która jest finansowo zależna od mężczyzny. Związki funkcjonują najlepiej, gdy każda ze stron czuje, że w razie potrzeby zawsze może odejść.

Jak się zakochać? Skutecznie, szczerze i szybko.

Przed Tobą program, który pozwoli Ci świadomie odzyskać sferę erotyczną.

  1. Zdecyduj, że jesteś pociągająca. Co najmniej dwa razy dziennie powiedz sobie „Jestem atrakcyjną kobietą, której trudno się oprzeć.” To będzie Twoja nowa afirmacja w zamian za okrutne powtarzanie sobie samej np. „Jestem gruba” ( pomaga to w czymś nam?)
  2. Świadomie zdecyduj, że będziesz robiła, to co sprawia, że czujesz się atrakcyjna. Zacznij zakładać seksowną bieliznę. Oddawaj się zmysłowym kąpielom. Czytaj powieści romantyczne. Snuj fantazje. Wiem, że może to być trudne, gdy masz dzieci i pracujesz. Jednak podobnie, jak w przypadku każdej dobrej rzeczy, musisz świadomie zdecydować, że Twoje życie seksualne będzie udane.
  3. Bardziej koncentruj się na seksie. Osiąganie przyjemności seksualnej jest umiejętnością, której można się nauczyć jak każdej innej. Samodzielna praktyka w zaciszu Twoje sypialni uczyni z uczennicy mistrza. Zaangażuj się w odkrywanie własnej zmysłowości i seksualności. Im bardziej zmysłowo się poczujesz, tym bardziej atrakcyjna staniesz się dla innych. Weź lustro i poznaj siebie samą, w pełni.
  4. Utrzymuj ciało w dobrej kondycji i zdrowiu. Możesz tańczyć przy ulubionej muzyce chociażby mieszając zupę w garnku. Regularnie ćwicz mięśnie Kegla.
  5. Poznaj swoje ciało. Nie możesz nikogo zabrać tam, gdzie sama nie byłaś. Nie możesz też oczekiwać od innej osoby, że będzie wiedziała, jak sprawić ci przyjemność, skoro sama tego nie potrafisz. Pamiętaj proszę, że ani my, kobiety, ani mężczyźni nie rodzą się z wiedzą o tym, jak być dobrymi kochankami. Trzeba się tego nauczyć. Jeśli nie jesteś teraz w związku masz doskonały czas na naukę siebie. Umiejętność zaspokojenia kobiet wpływa dobroczynnie na samopoczucie mężczyzny. Większość mężczyzn będzie chciało sprawić ci przyjemność, jeśli tylko otrzyma informację zwrotną nt. tego co robi dobrze.
  6. Oglądaj filmy erotyczne dla kobiet. Fantazje nikogo nie krzywdzą. Wszystko odbywa się jedynie w wyobraźni. Jeśli myśl o seksie z cudownym nieznajomym działa – użyj jej. Jeśli wzbudzasz podniecenie z pomocą wyobraźni, zareaguje na to Twoje ciało, gdyż łączność między umysłem i Twoim cialem jest bardzo mocna. Najlepszą fantazją dla nas jest wyobrażenie sobie, że jest się atrakcyjną i że nie można Ci się oprzeć. Największym fermonem jest umiejętność dostrzegania swojej własnej wartości.
  7. Gdy mamy kontakt z własną seksualnością, możemy się nią dzielić z kimś, kto jest dla nas ważny.
  8. Szczęścia nie zapewnia nam tylko bycie z mężczyzną.

Niektóre kobiety poprzez seks z mężczyznami, których nie kochają ani nie szanują, leczą lęk przed samotnością i odrzuceniem. Nikt nas nie uczy, że dla mężczyzn jesteśmy bardziej atrakcyjne, jeśli najpierw odkryjemy własne potrzeby. Zakończę swój artykuł ważnym zdaniem: „Jeśli nie potrafisz obdarzyć siebie czułością, miłością i pieszczotami, które chciałabyś otrzymywać od drugiego człowieka, nie znajdziesz ich nigdzie indziej.”

Miłego czytania i dobrej zabawy w Twojej sypialni Ci życzę.

Już czas! Zakochaj się w sobie!

Skutecznie, szczerze i szybko.