Jestem z Tobą, bo chcę. Mogę być. 

Czy chciałabyś kochać kogoś, kto siebie nie lubi. Nie szanuje i nie akceptuje.  Nie znosi swojego widoku. Kto podkreśla każdą swoją wadę. Czy mogłabyś kochać człowieka, który sam siebie nie kocha  jednocześnie Ciebie błagając o miłość i akceptację?

Ile czasu dałabyś radę wyznawać mu miłość, kiedy on nieustająco pytał by Ciebie : Lubisz mnie?  Ale kochasz mnie?

Po rozstaniu, w wyniku rozpadu naszego związku poczucie naszej własnej, kobiecej wartości spada na czarną glebę. To czas, kiedy nie doceniamy samej siebie.

To wtedy tak bardzo potrzebujemy potwierdzenia miłości i akceptacji.

I najczęściej w takim momencie szukamy akceptacji, miłości u nowego mężczyzny. Zalewamy go naszym oczekiwaniem : niech mnie pokocha. Ktokolwiek!

W życiu jest jednak tak, że żaden człowiek nie zaspokoi Twojego głodu miłości.

Jeśli sama siebie nie polubisz, nie pokochasz będziesz spotykała tzw. niewłaściwych mężczyzn. Albo takich, którzy nie dadzą rady dać Ci tego, czego sama nie potrafisz dać.

Więc zacznij od pokochania siebie samej. Przepracuj niskie poczucie własnej wartości.  Jeśli tego nie potrafisz poproś o pomoc mnie lub innego specjalistę. Pozwól aby miłość przyszła do Ciebie. Zaakceptuj najpierw siebie samą. Pokochaj siebie.

Abyś mogła powiedzieć w kolejnym związku miłości swojego życia : Jestem z Tobą, bo chcę. Mogę być. Ale nie muszę.    

I tego Ci serdecznie życzę!!!

P.S. Jesteś dojrzałą kobietą z osobowością i charakterem. Chcesz z ciekawością od życia WIĘCEJ i pragniesz otworzyć drzwi dla nowych szans i możliwości. Bez konwenansów, wśród mądrych życiowo kobiet? Dołącz do nas „Wyzwanie: Zakochana 40” 
https://www.facebook.com/groups/426761904161159/P.S.

P.S. Chcesz w dyskrecji, zaufaniu porozmawiać o rozstaniu? O tym, co Ciebie boli, jak sobie dzielnie radzisz a czasami, że jest Ci z tym trudno?
Dołącz do naszej zaufanej grupy na FB „A Potem Żyła Długo i Szczęśliwie” Tutaj jest link: https://www.facebook.com/groups/1688527708097141/