Jak odnaleźć się w kryzysowej rzeczywistości? Takiej, która ma bardzo duży wpływ na Twoje osobiste i zawodowe życie?

Jak odnaleźć się w kryzysowej rzeczywistości? Nie możesz a może już nie potrafisz znaleźć rozwiązania tych wszystkich przeszkód mimo tego, że bardzo go potrzebujesz. Do tej pory świetnie sobie radziłaś, a na pewno dawałaś radę z codziennymi problemami i trudnościami. Wiesz, że chcesz pracować, cieszyć się życiem, przyjaźniami i rodziną. Nie chcesz się ciągle zamartwiać. Twoja energia i aktywność w poszukiwaniu celu, życia, pracy maleją. Ciągle zastanawiasz się gdzie podziała się „dawna Ty” i dlaczego straciłaś wiarę w siebie. I nie rozumiesz z czego to wynika. To, co dziś dzieje się w Twoim życiu po prostu Ciebie przerasta. I nie umiesz się w tym odnaleźć? Opanowuje Cię czasem uczucie przegranej? A chcesz mieć kolejną szansę.
Jeśli na większość pytań odpowiedziałaś twierdząco – to poniższe zaproszenie na warsztaty jest skierowane właśnie do Ciebie.
Zapraszam Ciebie do wspólnej pracy, w trakcie której odpowiesz sobie na pytania:
• co konkretnie mogę zrobić, aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem zawodowym i osobistym,
• jak możesz odbudować wiarę w siebie, swoje możliwości i sprawczość,
• będziesz mogła spojrzeć na swoje problemy i trudności z innej perspektywy w atmosferze pełnego zaufania i spokojnego bezpieczeństwa, wśród podobnych kobiet.
• dostaniesz konkretne rozwiązania na Twoje trudności i problemy, z którymi borykasz się.

MIEJSCE I TERMIN

Centrum Praw Kobiet, ul Piękna 66 a/ lok 10, Warszawa
3 grudnia 2015 r., w godzinach 11.00 – 14.00

UWAGA :


Udział w warsztatach jest bezpłatny. Pierwszeństwo mają klientki Centrum Praw Kobiet. Prosimy o zabranie ze sobą wygodnego stroju.
ZAPISY:
Możesz zapisać się pod adresem e-mail: klub.pracy@cpk.org.pl
Masz pytania? Chcesz zarezerwować miejsce dla siebie lub bliskiej Ci osoby? Także napisz e-mail: klub.pracy@cpk.org.pl
Liczba miejsc jest ograniczona do 20 osób. Zapisy już ruszyły.

PROWADZĄCA : Anna Gumińska

POZNAJ TRENERA
Skutecznie pomagam kobietom w kryzysach, samotności, w trakcie rozstań, po trudnych przejściach, rozstaniach i rozwodach. Kobietom, które przestały wierzyć w siebie, w swoje możliwości i sprawczość w swoim życiu. Czują się bardzo samotnie i pozostawione bez wsparcia. Pogubione w codzienności i zamknięte z prawdziwymi problemami.
Anna Gumińska, certyfikowany i dyplomowany coach, trener rozwoju osobistego prowadzi działalność SZCZĘŚLIWA po przejściach. Bazuję na elementach coachingu kryzysowego i coachingu prowokatywnego łącząc je z nurtem life coachingu. Korzystam z mocy storytellingu, case study i przekraczania schematów poprzez korzystanie z części improwizacji. Aby znaleźć się tu i teraz ukończyłam studia podyplomowe w Collegium Civitas a moja specjalizacja wynika z mojego życia. Dzięki długoletniej pracy w Instytucie Hematologii i Onkologii, w Domu Pomocy Społecznej jako koordynator wolontariuszy i wolontariusz mam duże doświadczenie i jestem ekspertem w pracy z kobietami w kryzysowych sytuacjach życiowych. Jestem aktywnym członkiem Vistula ToastMasters. Na bieżąco uczestniczę w warsztatach, konferencjach i seminariach, które ukierunkowują mnie do pracy z osobami dorosłymi, ich problemami i przemianami życiowymi. W swojej pracy kieruję się uczciwością, otwartością i dobrem drugiego człowieka. Ze mną możesz być sobą, bez ułudy i maski, w pełnym zaufaniu. Pracuję z trudnymi i bardzo trudnymi tematami, które ciążą i nie jest łatwo o nich mówić nawet z bliskimi.
Pomoc moim klientkom, Działania SZCZĘŚLIWEJ po przejściach, potwierdzają moje przygotowanie merytoryczne do pracy z trudnościami i kryzysami a doświadczenie życiowe dopełnia je.