Po rozstaniu, jedna chwila, myśl, pytanie  może spowodować, że zaczniesz zastanawiać  się nad swoim upływającym czasem i życiem.

I stwierdzisz, że chcesz stać się w końcu sobą, bez obaw.  Bez uciekania od pragnień. Bez tkwienia w wiecznej tęsknocie. Że chcesz mieć prawdziwe życie – Twoje jedyne i szczęśliwe.

Jeśli tylko chcesz.

Pomogę Ci w tym.  

REFERENCJE

Zaczynam Od Nowa!

Ewa, 44 lata

Dziękuję za naszą drogę….Spotykałyśmy się od października 2015 (zrobiłam sobie małe podsumowanie) i od tego czasu przemierzyłam setki a nawet tysiące kilometrów. Lubię tę naszą drogę. Wczorajsze spotkanie i odkrycie banalnej prozy życia było niesamowite. Z kimś jest łatwiej, przyjemniej, radośniej. I tak też było z Tobą. Pokazałaś mi tak wiele, i teraz jest mi lżej, ale wiem, że nie zrezygnuję z kontaktów z Tobą i zawsze mocno będę trzymała kciuki za wszystkie wspaniałe działania którymi dajesz tyle dobrego. Choć dziś się nie spotkamy, zazdroszczę tym wszystkim, które Ciebie poznają i zaczną nową wspaniałą podróż.

♣♣♣

Małgorzata, lat 39

Byłam w bardzo trudnej dla mnie sytuacji rodzinnej. W trakcie naszych sesji panowała szczera atmosfera, dzięki czemu mogłam się otworzyć i szczerze porozmawiać o każdym, trudnym dla mnie problemie i rozwiązaniu. Dzięki sesjom jestem stałam się inną kobietą. Wiem więcej i widzę więcej. Ania to doskonała słuchaczka, zaangażowana w swoją pracę, pełna wiary i pasji w to co robi. Praca z nią to nie tylko omawianie bardzo trudnych dla mnie spraw ale również autentyczność, sposób pracy, które ułatwiały pracę nad moimi problemami. Bardzo cieszę się, że uczestniczyłam w sesjach. I naprawdę polecam.

  ♣♣♣

Edyta, lat 44

Przechodziłam bardzo trudny rozwód. To był straszny czas. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje i bardzo bałam się, co się ze mną, dziećmi stanie, kiedy zostaniemy same. 

Dzięki sesjom, procesowi odzyskałam odwagę i „wróciłam do siebie samej”. Dziś jestem razem z córeczkami i umiem być szczęśliwa. I moje dziewczynki też.

Aniu, dziękuję Ci za to wszystko.

♣♣♣

Magda, 28 lat 

Miałam możliwość głębszego poznania siebie i odkrycia obszarów, od których zawsze podświadomie uciekałam, bo bałam się ich. Anna jest otwartym, szczerym i przyjacielskim coachem, który wspiera, a nie ocenia. Podczas sesji aktywnie słucha i doskonale dobiera pytania oraz ćwiczenia, które trafiają w sedno. Zdecydowanie polecam każdemu po trudnych przejściach!

♣♣♣

Monika, 42 lata

Doświadczyłam kryzysu. Depresja, utrata pracy, niemożność pójścia do przodu, brak efektów podjętych działań i podążanie w kierunku zwątpienia. Do momentu, aż podczas sesji zrozumiałam, gdzie aktualnie się znajduję, co się ze mną dzieje i dlaczego znalazłam się na zakręcie i nie poruszałam się do przodu. Zobaczyłam, że mogę i potrafię robić, co chcę i jak chcę i jakie są moje mocne strony.

Nie jest jeszcze łatwo i prosto, ale poruszam się w obranym kierunku, podejmuję działania, żeby odzyskać  swoje życie i kształtować je według swoich wyobrażeń i potrzeb.

Jeżeli jesteś w kryzysie, to zachęcam do korzystania z pomocy i wiedzy Ani. To nie boli, ale pomaga i daje wiarę, że jest ktoś, to może zaoferować realną pomoc.

A ja już, na swoje łodzi, wypływam z portu i płynę tam, gdzie chcę….

♣♣♣ 

Katarzyna, 38 lat 

To spotkanie – to poznanie siebie. Usłyszałam siebie i skonfrontowałam się z tym co wymagało mojej uwagi. W moim życiu „z chaosu narodził się ład”. To było też spotkanie z wrażliwym, mądrym, delikatnym, a jednocześnie silnym i dającym pewność siebie człowiekiem. Potrzebowałam kogoś takiego, żeby znaleźć swoją drogę, odzyskać spokój i radość.

♣♣♣

Anna, 43 lat  

To był czas, który pokazał mi trudną prawdę o samej sobie. Jednocześnie profesjonalizm Ani, jej spokój, umiejętność słuchania i empatyczność zrozumienia czynią z niej osobę godną polecenia. Jest autentyczna w tym co robi, dzieli się swoim doświadczeniem i pokazała mi inny kierunek, inną optykę na życiowe nurtujące mnie dylematy.

Dziękuję Ci Aniu za ten wspaniały, odkrywczy czas.

♣♣♣

Katarzyna, 33 lata

Pani Aniu ja to wszystko wiedziałam, ale zapomniałam…zapomniałam myśleć o sobie. Po spotkaniu wpadłam do domu jak burza, wyciągnęłam stare kartki z afirmacjami i zawiesiłam na ścianie, by móc je codziennie czytać. Dopisałam do nich „ja Wam jeszcze pokażę do czego się nadaję”.

Następnego dnia byłam na rozmowie o pracę, denerwowałam się, ale trzymały mnie pozytywne myśli z sesji: „nadaję się do tego”. Starałam się mówić o sobie a nie tylko odpowiadać na pytania i chcą mnie tam! Niedługo będę mogła założyć jasną różową marynarkę!

Polecam wszystkim proces i sesje i wyrzucenie z siebie tego co nam się kłębi w głowie. Trudno to wszystko opisać słowami, ale ja poczułam ulgę, pozbyłam się myśli negatywnych o sobie, teraz idę z podniesioną głową i jestem otwarta.

♣♣♣

Beata, 25 lat 

Podjęłam decyzję o dobrym traktowaniu siebie samej. Wcielanie takich decyzji jest codzienną własną pracą, ale aby ją wykonać, potrzebowałam najpierw sama to zobaczyć a potem mieć w ich realizacji wsparcie na początek. Dzięki temu mogę teraz o wiele więcej powiedzieć o tym, czego w moim życiu chcę, jak i o tym, czego nie chcę. Dzięki temu, że dostałam kopa do działania aby to sprawdzić!!

Dzięki sesjom z Anią podjęłam decyzje, które zawsze były istotne dla mojej drogi zawodowej i życiowej.

Coś, co wywarło na mnie ogromne wrażenie podczas sesji był fakt, że Ania nie jest kimś, kto mówi co masz robić, ale rozmawiając z nią widziałam, że wiedzę tą stosuje w swoim życiu. Bardzo przyjazny stosunek do ludzi, to co przekłada się na atmosferę panującą na sesjach. Zawsze starała się stosować pytania, metody i techniki jak najlepsze dla mnie. Uważam że sesje Ani są idealne dla osób, które chcą zmienić lub znaleźć swoją drogę i rozwijać się w przyjaznym otoczeniu z osobą, która dysponując dużym doświadczeniem, zasobem wiedzy i naprawdę skupia się na TOBIE i CHCE Ci pomóc.

Z czystym sumieniem – polecam!

 ♣♣♣

Anna, 44 lat 

Uzmysłowiłam sobie wiele prostych prawd, jak ta, że moje życie leży w moich rękach i że do realizacji wyznaczonych celów potrzebna jest moja konsekwencja. Jedna z najlepszych w życiu inwestycji w siebie i mój osobisty rozwój to sesje coachingowe, które prowadziła Ania, a w których miałam przyjemność uczestniczyć. Jestem pod wrażeniem dużego profesjonalizmu Ani w doborze odpowiednich pytań, ćwiczeń i umiejętności stworzenia atmosfery bezpieczeństwa i akceptacji w trakcie trwania sesji. Szczerze polecam!

♣♣♣

Katarzyna, 42 lat

Dotąd było mi bardzo ciężko wyjść z domu, bo cały czas ogarniały mnie dziwne lęki i brak wiary w siebie. Przez sytuację w której się znalazłam straciłam sens i cel w życiu. Kiedy skorzystałam z sesji tego dnia zadziało się coś niezwykłego. Przypomnienie sobie wszystkich zdarzeń sprawiło w ciągu jednej dla mnie niesamowitej godziny, że moje myślenie i nastawienie do życia diametralnie się zmieniło. Na pierwszej sesji pomimo dzisiejszej bardzo trudnej sytuacji potrafiłam przypomnieć sobie, że to ja jestem swoim szefem i to ja planuję swoje życie, a nie ktoś inny. Poczułam, że nareszcie oddycham, czuję się lekko i w końcu spełnią się moje marzenie o własnej działce ze ślicznie wybudowanym i wymarzonym domku oraz piszę swoje książki. Po  procesie jestem  bardzo odmieniona i gdybym sama tego nie przeżyła, to pewnie bym w to wszystko nie uwierzyła. Zapragnęłam spełniać swoje marzenia, że chcę być sobą, to najpiękniejsza rzecz w życiu do której bez pomocy Ani Gumińskiej bym sama nie doszła. Dlatego składam jej najserdeczniejsze podziękowania, a myśl, że mogę skorzystać jeszcze z jej pomocy sprawia, że lepiej się czuję i nie boję się podejmować ważnych dla mnie decyzji. Teraz jestem z siebie dumna, pełna nadziei i bardzo ciekawa życia oraz wszystkiego co jest w moich rekach i gdy tylko będzie mi ciężko i źle, to zawsze mogę spojrzeć na siebie samą, tą która zdziałała cud i wróciła mi wiarę w samą siebie, że podołam, i że warto jest żyć.  Z wyrazami wdzięczności. Kasia

♣♣♣

Monika, 27 lat

Odkryłam dlaczego nie wierzę w siebie i zmotywowałam się do podjęcia konkretnych kroków, które z pomocą Anny udało mi się wprowadzić w życie. Byłam bardzo niezadowolona ze swojej pracy. Wiedziałam, że potrzebuje zmiany i dlatego zdecydowałam się na sesje coachingowe z Anią.

Już po kilku sesjach zaczęłam wierzyć, że mogę odkryć to o czym marzyłam od dawna, a w co do tej pory nie wierzyłam, że może się udać.

Po kilku miesiącach udało mi się zrealizować swoje wielkie zawodowe marzenie – zostawiłam pracę, której nie lubiłam, spakowałam plecak i przeprowadziłam się na drugi koniec świata. Mam teraz NOWĄ, MOJĄ pracę!

Podejście Ani do mnie, sposób i metody pracy szybko zaczęły przynosić rezultaty. Ania wie jak pracować z klientem. Jest konsekwentna i poukładana zarówno w kwestiach organizacyjnych jak i podczas samych sesji.

Polecam sesje z Anią każdemu kto potrzebuje zmiany i jest gotów wprowadzić ją w życie, chociaż się boi.

Robben Island (1)

♣♣♣

Anna, 39 lat 

Sesje z Anią dały mi siłę do zrealizowania moich małych i większych marzeń, które kotłowały się w mojej głowie i nie miały ujścia. Wciąż odpychane – doprowadzały do rozdrażnienia i poczucia chaosu w moim życiu. Podczas sesji poczułam, że jest możliwość, aby pójść do przodu, mimo różnego rodzaju moich ograniczeń.

Koniecznie chcę tu wspomnieć o momencie, kiedy Ania sprawiła, że pewne moje wyobrażenie – marzenie – cel odczułam, zobaczyłam w pewien sposób, a w efekcie tamten moment trwa we mnie do dziś i żyje we mnie, dzięki czemu DZIAŁAM. To, co się działo podczas sesji – pracuje we mnie do dzisiejszego dnia.

Efekty sesji są już widoczne w moim życiu (minęło kilka miesięcy) – i choć jestem na początku realizacji wytyczonych celów, wciąż nad nimi pracuję i dążę do tego, aby nie zapominać o sobie w natłoku codzienności.

Metody, sposób pracy, które stosuje Ania podczas sesji są bardzo rozwijające, pozwalają one poznać siebie. Odczułam na sobie samej jak bardzo Ania jest osobą szczerą, ciepłą, skuteczną i szanującą drugiego człowieka. Z zaangażowaniem w 100% w to, aby z rzadkim profesjonalizmem podejść do mnie podczas wspólnej naszej pracy.

Polecam sesje coachingowe i spotkania z Anią osobom, które potrzebują dużo siły w swoim życiu.

♣♣♣ 

Magdalena, 31 lat 

Dzięki sesjom z Anią przepracowałam w sobie coś co wydawało się być nie do udźwignięcia dla mnie samej.
Nie spodziewałam się, że współpraca i proces mogą tak bardzo przyspieszyć proces dochodzenia do siebie po trudnych i przykrych doświadczeniach. Wszystko czego się nauczyłam o sobie daje mi siłę i motywację do dalszej pracy  i mierzenia się z moimi problemami i trudnościami.

♣♣♣

Monika, 28 lat 

Cel moich sesji był uczuciowo ambitny dla mnie, po dotąd trudnych relacjach – wejść w związek z mężczyzną i nie zepsuć go.

Moja współpraca z Anią pomogły mi lepiej poznać samą siebie, swoje blokady i przekonania, ktόre nie pozwały mi pόjść dalej. Proponowane przez nią ćwiczenia, narzędzia mimo że nie zawsze łatwe, zawsze trafiały w sedno sprawy i autentycznie pogłębiały moją wiedzę o sobie. W trudnych dla mnie momentach mogłam czuć jej wsparcie i pewność, że zajmiemy się danym tematem tylko wtedy, kiedy będą na to gotowa. Polecam Anię wszystkim którzy chcą swojego życia lepszego.

Jestem zawodowo spełniona a dziś mój (naprawdę szczęśliwy!) związek istnieje i kwitnie.

 

MG1

Zmieniłam swoje trudne przekonanie na  totalnie proste, które bardzo do mnie przemawia – “Mogę, ale nie muszę sobie sama ze wszystkim radzić!” Zamiast dotychczasowego : “Jestem Zosia samosia, radzę sobie sama, a nawet jak nie radzę to i tak radzę, bo nie mam nikogo do pomocy.”

♣♣♣ 

Agnieszka, 44 lat

Sesje z Anią pokazały mi prawdę o samej sobie. Pomogły mi odblokować się, odzyskać poczucie mojej własnej wartości. Poczułam się bezpiecznie i uwierzyłam w siebie.
♣♣♣ 

Anna, 28 lat 

Dzięki sesjom poznałam swoje zasoby, cele i co chcę robić w życiu. Mój przyszły zawód wyszedł ze sfery marzeń do rzeczywistości, wiem za co się wziąć, co doskonalić i jak to zrobić. Uświadomiłam sobie, ze moje problemy też mogę rozwiązać, a niektóre wyolbrzymiam. Skonfrontowanie to pozwoliło mi spojrzeć na siebie inaczej, lepiej zdiagnozować swoje umiejętności i popracować nad ich poprawieniem. Proces był dla mnie ważny a dzięki niemu udało mi się ułożyć plan działania krok po kroku i zrozumieć co mnie najbardziej motywuje i na co nie powinnam tracić czasu i energii.

Ania potrafi świetnie motywować do dalszej pracy, gdy przychodzą trudne momenty oraz zachować fantastyczny humor i ciepłą atmosferę podczas sesji. Sesje prowadzone były przez  wyrozumiałą kobietę o trzeźwym spojrzeniu na świat i z poczuciem humoru.

 ♣♣♣

 

Bezpłatny poradnik informacyjny Mama Sama Wydanie Specjalne Dom bez przemocy. Zapraszam do czytania mojego artykułu pt. „Pieniądze w małżeństwie” .

P1040698Skan_20150428 (2)P1040694

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Paste your AdWords Remarketing code here