Jestem po rozwodzie … gdzie jest moja kobiecość?

Już zawsze będę sama. Jestem płaska jak deska. Mam dużą pupę.
Jestem gruba. Życie jest ciężkie. Życie kobiety jest ciężkie: praca, dom, dziecko. Jestem nudna. Nie mam co powiedzieć. Po prostu taka jestem.
Nie podobam się mężczyznom. Jestem stara. Jestem starą panną. Jestem rozwódką. Jestem sama. Bo to zła kobieta była… Czy jestem „złą” kobietą? Najpierw inni, potem ja….”

Takie zdania brzmią w Twoich myślach? Brakuje jeszcze jakiegoś Twojego wyrażenia? Chciałabyś je do tej listy dopisać?

Jeśli czujesz, że ten temat jest Ci bliski….A chcesz się z nim pożegnać już na zawsze?

Zapraszam Ciebie na kolejne Zielone Warsztaty na trawie :

„Gdzie jest moja kobiecość? Praca z przekonaniami dla kobiet po rozstaniach, rozwodach, po przejściach”.

Na warsztatach wsród podobnych sobie kobiet odkryjesz jakie niespełnione potrzeby i mocno zakorzenione sposoby myślenia zbudowały w Tobie Twoje przekonania.
Na licznych, bliskich Ci przykładach przeanalizujemy przekonania i w jaki sposób wpłynęły i wpływają one na rozwój Twojej kariery, biznes, finanse, związki osobiste, relacje i nasze samopoczucie.
Co więcej, wspólnie przyjrzymy się, w jaki sposób doświadczenia, dawne relacje i stosunki z rodzicami kształtują nasze obecne postępowanie, emocje a nawet poczucie własnej wartości. Dowiesz się, jak wygłoszona niegdyś opinia innej lub bliskiej osoby kształtuje Twoje przekonania i postrzeganie siebie.
Dostaniesz skuteczną wiedzę, aby już nie powtarzać błędów i powielać schematów działania, które nie dają nam satysfakcji lub wręcz nieuchronnie prowadzą do porażki w relacjach, w pracy, w codziennym życiu.

Poznasz dwa skuteczne sposoby, które pomogą Ci pozbyć się Twoich trudnych dla Ciebie przekonań. Przekonań, których nie chcesz.

A to wszystko, kiedy miejski gwar opadnie i ptaki śpiewają głośniej a Ty spokojna po całym dniu będziesz mogła skupić się na sobie i poznawaniu nowego.

 

Masz pytania? Chcesz zarezerwować miejsce dla siebie lub bliskiej Ci osoby?

Zapraszam pod numer telefonu 503 998 701

MIEJSCE

Pola Mokotowskie. Spotykamy się pod Pomnikiem Tysiąclecia Jazdy Polskiej a potem będziemy delektować się w zaciszu zapachem trawy i dotykiem miękkiego koca ze skuteczną wiedzą w tle.

TERMIN
13.08.2015, w godzinach 17:30-21:30

 

UWAGA!
Chcę, abyś czuła się na warsztatach dobrze, dlatego liczba miejsc jest ograniczona tylko do 12 osób.

Do zobaczenia.